Dla każdego, kto che żyć zdrowo, wyglądać młodo i cieszyć się pełnią życia aż do późnej starości

KATALOG PRODUKTÓW

Kolagen naturalny

Całkowicie naturalny. Nasz polski. Unikalny dar natury.

COLWAY® przedstawia Wam rewolucyjny polski wynalazek biochemiczny w drodze do zachowania młodego wyglądu skóry – Kolagen Naturalny.

Kolagen jest „proteiną młodości”, która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, a także wiąże wodę, substancje lipofilowe i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu.

Co to jest Kolagen Naturalny? To żel tworzony przez molekuły kolagenu rybiego, które w procesie hydratacji (odkrycie polskiej biochemii) przyłączają cząsteczki wody. Jedyny „żywy” (zachowujący konformację potrójnej helisy) preparat białkowy w kosmetologii światowej. Kolagen rybi na etapie molekularnym cechuje transdermalność – niemożliwa w przypadkach wielkich cząsteczek kolagenów hydrolizowanych oraz niemal identyczna budowa strukturalna jak kolagenu ludzkiego. Ta właściwość decyduje o jego aktywności biologicznej, pod warunkiem jednak przechowywania w sterylnych warunkach i w temperaturze do maks. 26°C. Dzięki prostej i higienicznej aplikacji pompką możesz dozować taką jego ilość, jaka jest Ci właśnie potrzebna do pielęgnacji Twojego ciała.

Jak działa? Kolagen w naszym organizmie podlega ciągłemu procesowi wymiany i dopóki przebiega ona sprawnie Twoja skóra wygląda młodo i zdrowo. Kolagen ustrojowy powstaje w komórkach wytwórczych: fibroblastach i chondrocytach, w procesach zwanych kolagenogenezą. Kolagen Naturalny nie walczy ze skutkami, jak większość kosmetyków anti-age, lecz uderza w przyczynę starzenia się skóry – niedobór kolagenu. Produkty rozpadu potrójnej helisy na skórze tzn. pojedyncze spirale i łańcuchy peptydowe penetrują naskórek i w efekcie stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu ustrojowego. Kolagen Naturalny trzeba chronić przed zbyt wysoką temperaturą- powyżej 25°C. Każde opakowanie jest zabezpieczone specjalnym styropianowym mini termosem, tak by w Twoje ręce trafiał zawsze produkt najwyższej jakości.

Jak stosować ? Warto przygotować skórę do terapii kolagenowej regularnymi peelingami stosowanymi cyklicznie 1-2 razy w tygodniu, aby ułatwić kolagenowi przenikanie Twojego naskórka.

Kolagen Naturalny, produkowany w trzech stopniach pigmentacji (Platinum, Siver, Graphite), dedykowany do różnych partii ciała, nakładaj zawsze cienką warstwą na świeżo umytą i jeszcze wilgotną skórę. Odczekaj, aż preparat całkowicie się wchłonie. Odczujesz wtedy lekkie napięcie i ściągnięcie skóry. Jest to efekt całkowicie prawidłowy, który zniknie po zastosowaniu Twojego kosmetyku pielęgnacyjnego, takiego jak krem na dzień, krem na noc czy balsam do ciała.

Jeśli na Twoim ciele pozostały widoczne ślady kolagenu, przypominające złuszczający się naskórek oznacza to, że została nałożona jednorazowo zbyt duża ilość preparatu.

Jako kontynuację kuracji kolagenowej polecamy Linię Kosmetyczną Colway.

Dlaczego warto spróbować?

Dzięki regularnemu stosowaniu Kolagenu Naturalnego, 1-2 razy dziennie uzyskasz: • poprawę nawilżenia i ujędrnienia Twojej skóry • opóźnienie naturalnych procesów starzenia • widoczną poprawę spoistości skóry • wygładzenie i rozjaśnienie blizn, rozstępów • wzmocnienie wiotkiej skóry (również na udach, pośladkach, piersiach) • regenerację włosów i paznokci

nowosc

KOLAGEN NATYWNY

Kolagen Natywny inicjuje gamę Kolagenów Nowej Generacji Colway

Kolagen jest „proteiną młodości”, która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, a także wiąże wodę, substancje lipofilowe i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu. To kolagen stanowi najwierniejsze odzwierciedlenie potencjału biologicznego ciała, dlatego tak ważne jest zachowanie jego jak najlepszej struktury.

Od około 25 roku życia spowalnia produkcja i obrót kolagenu, a nasza skóra zaczyna tracić elastyczność i sprężystość, podobnie jak nasze mięśnie tracą siłę, a kości wapń. Są to pierwsze objawy deficytu kolagenu, którego biosynteza z upływem czasu jest coraz słabsza.

Kolagen Natywny to hydrat zawierający w swym składzie 95% suchej masy kolagenu, pozyskiwany ze skór rybich jest w pełni naturalnym kosmetykiem, o niemal idealnej czystości biologicznej. Został on specjalnie oczyszczony z reszt lipidowych i melaniny. W popularnych kremach zawierających w swym składzie kolagen znajduje się go średnio 2-3%. Kolagen Natywny nie walczy ze skutkami, jak większość kosmetyków anti-age, lecz uderza w przyczynę starzenia się skóry – uzupełnia niedobór kolagenu.

Kolagen Natywny to zbiór helis kolagenowych, które przyłączyły molekuły wody. W kontakcie z ludzką skórą ulega on rozpadowi na peptydy i wnika w głąb skóry, bardzo efektywnie ją nawilżając. Najmniejsze agregaty z tego podziału docierają aż poza warstwę podstawną naskórka.

Jest to produkt o wyjątkowo prostym składzie chemicznym INCI: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid – unikalny nawet wśród naturalnych dermokosmetyków.

W pięknym, nowoczesnym flakonie airlees, pod postacią transdermalnego żelu tj. wchłaniającego się w skórę zamknęliśmy Kolagen Natywny, pierwszy hydrat kolagenu rybiego termicznie odporny! Żel, który można wzbogacać wieloma aktywnymi biologicznie substancjami uzupełniającymi i wzmacniającymi jego działanie. Ze względu na odporność na wahania temperatury jest łatwy w dystrybucji i transporcie w najdalsze zakątki globu. Nawet przy zmiennych warunkach przechowywania nie traci on swoich dobroczynnych właściwości. Stosując go regularnie zadbasz o swoje całe ciało, zapewniając stopniowe nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie Twojej skóry. Kolagen Natywny nie denaturuje się, gdyż jego despiralizacja nastąpiła już na poziomie procesu hydratacji. Nawet przejście w stan prawie płynny, w najmniejszym stopniu nie umniejsza wartości tego produktu. Zachowuje on postać żelową – dynamiczną – to znaczy, że posiada różną gęstość w zależności od temperatury. Dzięki dobrej lepkości jest on łatwy i przyjemny w aplikacji. Po nałożeniu szybko ulatnia się swoisty zapach żelu, który ze względu na naturalny charakter nie zawiera sztucznych aromatów, ani neutralizatorów zapachu. Dzięki zastosowaniu wymiany jonowej nowe, termicznie odporne kolageny mają perfekcyjnie zbliżone pH do skóry człowieka – 5,3. Wierzymy, że łatwość przechowywania i pełna moc aktywności biologicznej przyczynią się do kolejnego sukcesu rynkowego polskiego odkrycia biotechnologicznego i satysfakcji jego użytkowników.

Kolagen Natywny

● nie alergizuje

● nie wywołuje podrażnień skóry

● bez parabenów

●bez sztucznych barwników i aromatów

Regularne stosowanie Kolagenu Natywnego zapewnia:

● poprawę nawilżenia i ujędrnienia skóry

● pobudzenie produkcji fibroblastów, a tym samym wygładzenie zmarszczek i zahamowanie procesów starzenia

● uelastyczniony i zmiękczony naskórek

● widoczną poprawę gęstości i spoistości skóry, także zwiotczałej na udach, piersiach, pośladkach

● rozjaśnienie i wygładzenie blizn i rozstępów

● skuteczną pomoc w kuracjach antycellulitowych

● regenerację włosów i paznokci

Pojemność: 50 ml                  Cena: 187 zł

native

 

KOLAGEN NATURALNY PLATINUM

Kolagen Naturalny Platinum jest polecany do pielęgnacji twarzy i dekoltu oraz do delikatnych partii ciała. Wspomaga zabiegi rewitalizujące cerę dojrzałą, nieinwazyjnie daje efekt lifting twarzy i regeneruje skórę po zabiegach chirurgii plastycznej. Regularne stosowanie zatrzymuje procesy starzenia się skóry.

 KOLAGEN NATURALNY

• nie uczula • nie podrażnia skóry • nie powoduje żadnych działań ubocznych • nie zawiera sztucznych barwników • nie zawiera sztucznych aromatów

Pojemność: 200 ml                Cena: 467 zł

Pojemność: 100 ml                Cena: 327 zł

Pojemność: 50 ml                  Cena: 207 zł

Platinum 50 ml

KOLAGEN NATURALNY SILVER

Kolagen Naturalny Silver jest zalecany do stosowania na całe ciało, również do masażu, pielęgnacji po depilacji i po opalaniu (także w solarium). Wyśmienity we wszystkich kuracjach poprawiających jakość skóry,jej elastyczność i jędrność. Regeneruje skórę po oparzeniach, otarciach, skaleczeniach, odmrożeniach, siniakach. Regularne stosowanie daje pozytywne efekty w zwalczaniu rozszerzonych naczyń krwionośnych, cellulitu, rozstępów, blizn i bliznowców.

Pojemność: 200 ml                Cena: 347 zł

Pojemność: 100 ml                Cena: 237 zł

Pojemność: 50 ml                  Cena: 147 zł

Silver 100 ml

KOLAGEN NATURALNY GRAPHITE

 

Kolagen Naturalny Graphite jest stosowany do odżywiania włosów i paznokci, cieszący się popularnością w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych. Z powodzeniem wykorzystywany także do kuracji stawów i pielęgnacji stwardniałej skóry stóp i łokci.

Pojemność: 200 ml                Cena: 277 zł

Pojemność: 100 ml                Cena: 167 zł

Pojemność: 50 ml                  Cena: 107 zł

Grafit 200 ml

Suplementy

Ludzie żyją długo i zdrowo, ich tkanki zachowują młodość, a organy funkcjonalność – kiedy w codziennej diecie znajdują się witaminy, mikroelementy, „dobre” tłuszcze i białka, antyoksydanty, flawonoidy, hydroaminokwasy, dobrze przyswajalne węglowodany, prowitaminy, koenzymy i wiele jeszcze elementów decydujących o kompletnym zaopatrzeniu organizmu. Gdy w pożywieniu nie ma wystarczającej ilości tych życiodajnych substancji, przemiana materii zamiera, ludzie szybciej się starzeją, tracą urodę i podupadają na zdrowiu.

Dość trudno jest zapewnić ustrojowi dietę idealnie zbilansowaną przez cały rok. Liczne produkty spożywcze, jakie powinny znaleźć się w naszym codziennym menu są często za drogie, sezonowe lub po prostu ich nie lubimy.

Produkowana w XXI wieku żywność pozbawiona jest wielu niezbędnych dla naszych organizmów minerałów i witamin. Ponadto globalizacja handlu wydłuża drogę produktów na nasz stół. A już po kilkudziesięciu godzinach od zerwania owoce i warzywa tracą od kilku do kilkudziesięciu procent swoich wartości odżywczych. Stworzenie więc dzisiaj wystarczająco zdrowej diety dla Twojego organizmu staje się niemożliwe.

Warto więc by szczęśliwie cieszyć się zdrowiem sięgnąć już prewencyjnie po suplementy diety, które w opinii Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) – powinny zawierać substancje, które naturalnie znajdują się w żywności. Te właśnie są najlepiej przyswajalne i tolerowane przez nasz organizm.

Misją COLWAY® jest stworzenie wszystkim możliwości dostępu do najwyższej jakości suplementów. Stworzenie Colvity i witaminy C-olway zostało poprzedzone długim i starannym poszukiwaniem najlepszych składników – najbardziej wartościowych i najlepiej przyswajalnych przez organizm ludzki.

Nasza firma chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom dzisiejszego społeczeństwa, śledząc na bieżąco wyniki badań naukowych, nie ustaje w dążeniach do ich zaspokajania.

nowosc

 COLLACEINA

Esencja życia prosto z natury

Wzmocnienie Odbudowa Kwintesencja natury Dawka energii i zdrowia

Czy prowadzisz intensywny tryb życia i potrzebujesz codziennej dawki energii? Czy chcesz wzmocnić odporność swojego organizmu? Czy chcesz dla Swojego organizmu to co najlepsze?

Innowacyjność, odkrywanie doskonałości w naturze wpisane są w wartości Colway i inspirują nas do wprowadzania na rynek unikalnych produktów. Dostęp do najnowszych osiągnięć nauki, sprawił, że przedstawiamy Wam dziś Collaceinę – nowoczesny i niespotykany na rynku suplement diety. Składa się on z trzech naturalnych antybiotyków jakimi są colostrum, laktoferyna oraz lizozym – esencja życia prosto z natury. Laktoferyna (LF) to białko znajdujące się w mleku ssaków, dzielny obrońca życia noworodków, których układ immunologiczny tuż po urodzeniu nie funkcjonuje w pełni sprawnie; skutecznie chroni dzieci przed bakteriami, grzybami, wirusami, patogenami i innymi mikroorganizmami.Lizozym jest jedną z najcenniejszych substancji, jaką spotykamy w suplementacji. Trzeba stosować go długo i cierpliwie, bo działa bardzo powoli, ale jednocześnie jest tak silny, że w stanie oczyszczonym wykazuje ponadprzeciętną aktywność przeciwbakteryjną. Trzecim wyjątkowym składnikiem Collaceiny jest colostrum czyli siara – pierwszy dar matki, który wytwarza jej ciało, broniąc dziecko przed światem pełnym niebezpiecznych drobnoustrojów. Cud biologii, jakim jest siara ssaków może być suplementem naszej diety, a substancje w niej zawarte pomagają zwalczać infekcje bakteryjne i wirusowe, alergie i niemal wszystkie choroby związane z systemem immunologicznym. Colostrum jest prawdziwym ratunkiem dla grupy osób, które cierpią z powodu zbyt częstych infekcji bakteryjnych i wirusowych. Składnikiem Collaceiny jest colostrum klasy „0”, najwyżej jakości, takie, z których wytwarzane są najnowsze leki. Jego aktywność biologiczna i właściwości uodporniające są największe z dostępnie możliwych.

Aby synergistyczne działanie Collaceiny uczynić jeszcze skuteczniejszym, by miała zastosowanie terapeutyczne i profilaktyczne, suplementacyjne, w dłuższych okresach, dołożyliśmy do niej składniki odbudowujące florę bakteryjną układu pokarmowego. Także po to, aby wykluczyć najmniejsze nawet ryzyko osłabienia porzez lizozym i laktoferynę dobrych elementów tejże flory. Blistry Collaceiny podzielone zostały na dwie części. Część złożoną z naturalnych antybiotyków – laktoferyny, lizozymu i colostrum oraz część złożoną z synbiotyku – dziewięciu, wyselekcjonowanych bakteryjnych szczepów probiotycznych i prebiotyku, specjalnego nośnika i pokarmu dla dobrych bakterii. Colway, jako pierwsza firma wprowadza na rynek dziewięcioszczepowy synbiotyk, którego nikt wcześniej na świecie masowo nie wytwarzał.

Jeśli chcesz chronić siebie oraz swoich bliskich przed atakującymi bakteriami i wirusami, sięgnij po Collaceinę i skorzystaj z wyjątkowego dobrodziejstwa zamkniętego w jej kapsułkach. Zapraszamy Cię na życiodajny koktajl, będący od dziś źródłem Twojej energii i zdrowia. Razem z Colway masz szansę skorzystać z przełomowych odkryć nauki – skorzystaj już dziś, Twój organizm nie może się doczekać.

opakowanie: 30+30 kapsułek   Cena: 157 zł

collaceina

 

nowosc

COLAMID

UKŁAD KOSTNY. ODPORNOŚĆ. PROFILAKTYKA NOWOTWOROWA.

PIERWOTNE BOGACTWO NATURY.

Czy szukasz łatwo przyswajalnego kompleksu mikro- i makrominerałów?

Czy wiesz, jak ważny jest odpowiedni poziom wapnia w Twoim organizmie?

Od pradziejów człowiek szukał w naturze pomocy by zachować jak najdłużej młodość, witalność i dobrą kondycję organizmu. Ludy Północy, z uwagi na wyjątkowo surowy klimat i brak wszystkich niezbędnych składników odżywczych w pożywieniu, szczególnie dbały by nic nie marnować i całkowicie wykorzystywać zasoby naturalne. Akweny wodne są tam bogate w gatunki ryb, z których pozyskiwano ości, mielono je drobno – tworząc suplement diety, witalizujący i życiodajny proszek, bogaty w mikro- i makroelementy, aminokwasy i witaminy. Od zawsze chęć przetrwania pchała człowieka do poszukiwania prostych i skutecznych rozwiązań. Dziś, kiedy dostępne pożywienie jest zubożone, robimy to samo. Colway jak zawsze wierzy, że w naturze kryje się życiodajna moc, którą z łatwością przyswajają nasze organizmy.

Do powstania suplementu ColamiD zainspirowała nas prostota i bogactwo naturalnego składnika, jakim są ości rybie. Gwarantując najwyższą jakość suplementu, surowiec wykorzystany do jego produkcji legitymuje się najwyższymi certyfikatami czystości mikrobiologicznej i odpowiada wysokim normom europejskim. By wzmocnić działanie naturalnych bogactw ColamiD uzupełniliśmy Witaminą D₃, która wspomaga absorpcję wapnia i fosforu, pierwiastków niezwykle ważnych dla pracy naszego organizmu. Utrzymanie optymalnego poziomu Witaminy D₃ wzmocni Twój układ kostny, rozwój kośćca Twoich dzieci, zwiększa stabilność układu odpornościowego i obniża ryzyko występowania infekcji, chorób nowotworowych i cukrzycy. Witaminę D w składzie ColamiD-u, będącą pod postacią cholecalciferolu, pozyskano z lanoliny z wełny owczej , która wchłania się o 70% lepiej, niż jej roślinne odpowiedniki. Dbaj o siebie i swoich bliskich czerpiąc z natury, to, co w niej najlepsze.

  opakowanie: 60 kapsułek   Cena: 139 zł

colamiD

 

Suplementacja Colvitą

Colvita to aktywny biologicznie kolagen w kapsułce

Colvita to jedyny taki suplement diety w skali światowej

Colvita to kompletny zestaw aminokwasów tworzących helisę kolagenową

Z dumą możemy się pochwalić, iż nikt inny i nigdzie poza Polską nie pozyskuje kompletnego zestawu wszystkich aminokwasów tworzących helisę kolagenową w drodze liofilizacji natywnego kolagenu izolowanego na poziomie molekularnym.

Warto również dodać, iż praktycznie wszystkie suplementy diety, jakie znajdziemy na aptecznych półkach pod nazwą: „kolagen” okazują się albo hydrolizatem rozdrobnionych włókien bydlęcych (a nawet wieprzowych) albo zwyczajną żelatyną, o wątpliwej aktywności biologicznej.

Potrzeba suplementacji ustroju w kolagen wzrasta wraz z każdym mijającym rokiem w naszej metryce. Organizm ludzki zmniejsza produkcję kolagenu już od 26 roku życia. Narastające braki kolagenu w organizmie powodują liczne dolegliwości: włosy stają się łamliwe i matowe, skóra traci jędrność i elastyczność, odczuwamy bóle stawów i kręgosłupa. Możemy zapobiegać lub zmniejszać te nieprzyjemne przypadłości stosując dietę prokolagenową.

Bazowym składnikiem Colvity jest liofilizowany hydrat kolagenu pozyskiwany z ryb łososiowatych. W jednej kapsułce Colvity znajduje się relatywnie niewielka ilość (0,13 g) sproszkowanych białek, a wśród nich wszystkie budulcowe molekuły kolagenowej. Wszystkie – oznacza również dwa aminokwasy endogenne: hydroksylizynę i hydroksyprolinę, których nie mamy możliwości pozyskać z jakiegokolwiek pokarmu. Powstają one tylko w drodze kolagenogenezy i tylko w procesach metabolizmu kręgowców. Nie zawiera ich żaden z wytwarzanych współcześnie suplementów, oprócz Colvity.

Kolagen w Colvicie jest niemal w 100% anabolizujący, co oznacza, że nie zostaje spożytkowany np. w energię, ani też wydalony. Całkowicie służy budowie nowych komórek. Jego przyswajalność jest tak doskonała, że nie potrzebuje nawet enzymatycznych procesów trawiennych. Wchłania się także bezpośrednio z jelita.

Ryby mają tylko namiastkę układu odpornościowego, mimo to nigdy nie przenoszą chorób na człowieka. Kolagen w skórze rybiej, pozyskiwany na etapie molekularnym (helikalnym) jest identyczny, jak u wyżej rozwiniętych kręgowców i jest całkowicie bezpieczny dla człowieka.

Colvita zawiera także aktywną biologicznie witaminę E pod postacią D – alpha – tokoferolu z oleju wytwarzanego na zimno z niemodyfikowanych ziaren zbóż. Estry tokoferolu pozyskiwane tą metodą cechuje odporność na działanie tlenu, promieni UV i wielu innych czynników degradacyjnych oraz 100%-owa aktywność biologiczna. Witamina E była pierwszym specyfikiem, jakiemu w XX w. przydano określenie „eliksiru młodości”. Dodaje żywotności, witalności, energii, chęci do życia. Stymuluje syntezę kolagenu, poprawia wygląd skóry i chroni przed bezpłodnością. Jest w organizmie głównym strażnikiem antyoksydacyjnym błon komórkowych i krwinek czerwonych. Jedna molekuła witaminy E zabezpiecza przed wolnymi rodnikami ponad 200 nienasyconych molekuł kwasu tłuszczowego. Współdziała ściśle z witaminą C, karotenoidami, selenem, chromem i cynkiem.

Colvita zawiera również proszek pozyskany z mikronizacji konceptakli (lęgni i plemni) alg z gatunku Fucus vesiculosus. Te morszczyny są fenomenem natury – rodzajem pomostu pomiędzy biotopem a biocenozą. Posiadają niezwykłą zdolność gromadzenia wszystkich praktycznie mikroelementów i minerałów, jakie zawiera woda morska, a co najważniejsze – także najcenniejszych pierwiastków śladowych, w postaci zasymilowanej przez organizm roślinny, a zatem najpełniej przyswajalnej. Doskonałości odżywczej tych alg dowodzi fakt, że do produkcji ekskluzywnych suplementów z ich plech wykorzystuje się w s z y s t k i e składniki rośliny, usuwając jedynie chlorek sodu (sól). Fucus vesiculosus – szczególnie pochodzące z północnego Atlantyku, gdzie nie są poddane w procesie wegetacji ani temperaturom wysokim, ani też zbyt niskim – stanowią rzadko spotykany w przyrodzie skarbiec cennych składników odżywczych.

Metoda ich przetwarzania, nazwana „cell burst process”, zastępuje tradycyjne suszenie, pozwala zachować w stanie nienaruszonym większość czynnych substancji morszczynu i jego ogromny poziom energii biologicznej. Ma to miejsce we francuskich laboratoriach przestrzegających restrykcyjnego reżimu farmakologicznego.

Ekstrakt morszczynu pęcherzykowatego wybraliśmy do składu Colvity, gdyż w momencie komponowania tego suplementu, był to najlepszy znany twórcom jej receptury, całkowicie roślinny kompleks wszystkich mikro- i makroelementów oraz witamin – synergicznych m.in. dla stymulowania przez aminokwasy procesów syntezy kolagenu.

Proszek z tych alg to bomba suplementacyjna. Są bogate w wapń, miedź, żelazo, mangan, magnez, potas, selen, fosfor, chrom, cynk i jod zarówno organiczny (dijodotyrozyna) jak i nieorganiczny. Odnajdziemy tu witaminy z grupy A, B, C, E i K. Węglowodany, błonnik, polisacharydy i aminokwasy egzogenne. Polifenole, karoten oraz związki śluzowe: kwas alginowy, fukoidynę, laminarynę, mannitol, a także bioflawonoidy, z których najważniejszym jest flawon – 3 – d (OPC). Po usunięciu chlorku sodu sproszkowane i mikronizowane algi stanowią niemal idealnie zbilansowany kompleks witamin, makro i mikroelementów oraz innych cennych substancji. Są przy tym lekkostrawne i łatwo przyswajalne, ponieważ ich skład mineralny przypomina nasze płyny ustrojowe.

Uwaga! Colvita zawiera niewielką tylko ilość witaminy C. Jest to porcja zbyt mała dla skutecznego warunkowania procesów kolagenogenezy w ustroju i zapotrzebowania na nią przez organizm.

Jedynym przeciwskazaniem dla spożywania Colvity może być silna nadczynność tarczycy ( przez obecność jodu w algach). Poza tym jest to suplement całkowicie bezpieczny o ogromnej popularności wśród konsumentów, którzy go stosują.

COLVITA

ODBUDOWA. ODNOWA. MŁODOŚĆ.

Czy pielęgnacja oznacza dla Ciebie również uzupełnianie diety w niezbędne dla zdrowia składniki? Kolagen stanowiący 30% całkowitej masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny za ciągłą odnowę komórek ciała. Decyduje o sprężystości, jędrności i właściwym nawilżeniu skóry. Dla uzyskania jeszcze lepszego wyglądu Twojej skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości stworzyliśmy COLVITĘ – kapsułkę Twojej młodości. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik naszego suplementu. Colvita to unikalny, natywny, niespotykanie biodostępny, kompletny zbiór aminokwasów kolagenowch. To kolagen wyjątkowy, pośród innych suplementów diety, opartych powszechnie o hydrolizaty białek zwierzęcych, znanych powszechnie jako żelatyna. Dbając o Twoją młodość, skład COLVITY wzbogaciliśmy algami (Fucus vesiculosus) o wysokiej zawartości jodu organicznego, potrzebnego do utrzymania właściwej struktury skóry. Dodaliśmy również witaminę E pozyskiwaną z ziaren, chroniącą najważniejszy bastion młodości i witalności – kod genetyczny komórek skóry DNA. COLVITA dostarcza organizmowi – wszystkie składniki budulcowe kolagenu, a zatem i całej tkanki łącznej.

 opakowanie: 60 kapsułek   Cena: 197 zł

opakowanie: 120 kapsułek   Cena: 387 zł

colvita_1

Suplementacja witaminą C

Po co COLWAY zaoferował konsumentom własną witaminę C, gdy w Europie dopuszczono do obrotu blisko 8 tysięcy różnych produktów o tej właśnie nazwie? Czy w dzisiejszych czasach można opracować wyjątkowy produkt w tak szczelnie wypełnionej niszy rynkowej? Okazało się, że można. Blisko 96% artykułów nabywanych przez konsumentów całego świata, to syntezowany zwykle w chińskich fabrykach z amerykańskiej dekstrozy prawoskrętny, krystaliczny kwas askorbinowy. Formę, jakiej nie znały przez milion lat nasze organizmy, a zatem źle ją przyswajają. Kolejne 3% to mieszanki tego pierwszego z witaminą ekstrahowaną z biomasy. Zaledwie zaś nikły odsetek stanowią czystej postaci preparaty roślinne. Nawet wówczas jednak biodostępność witaminy C w tych produktach jest bardzo różna. Najlepszej witaminy C, jaka zawierają pędy wzrostu roślin spotyka się na rynku bardzo mało, gdyż nie jest to intratny biznes.

Witamina C-olway pozyskiwana jest z kiełków gryki oraz z owoców, skór, albedo i liści młodej pomarańczy gorzkiej. Nie zawiera wypełniaczy i dodatków kwasu askorbinowego, ani jego pochodnych. Jest bioorganiczna, lewoskrętna i awangardowa. Suplementy oparte o te składniki roślinne zdobywają popyt wśród koneserów.

Witamina C jest najważniejszą z witamin życia w procesach naszego ustroju. Colway jest wydawcą najszerzej jak dotąd opisującej ją w literaturze popularno -naukowej pozycji książkowej. Najważniejszą spośród setek jej funkcji biologicznych wydaje się być warunkowanie kolagenogenezy – procesu, dzięki któremu powstaje nasza tkanka łączna.

Witamina C-olway wdarła się szturmem do grona produktów uznanych za najlepsze w tej grupie suplementów w Europie. Stała się jednym z najchętniej nabywanych naszych artykułów.

WITAMINA C-OLWAY

ODPORNOŚĆ. ODŚWIEŻENIE. PROSTO Z NATURY.

Witamina C zamknięta w naszych kapsułkach jest w 100% bioorganiczna. Wysycenie witaminą C warunkuje prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, człowiek nie wytwarza jej, jak inne ssaki, we własnej wątrobie. W związku z tym musimy ją pozyskiwać z pożywienia i z suplementów diety. Witaminę C-olway czerpiemy prosto z natury – z gryki kiełkującej i z gorzkiej pomarańczy. Te dwie rośliny uznane są obecnie za jedne z najcenniejszych naturalnych jej źródeł, ze względu na wysoką biodostępność i doskonałe powiązania flawonoidowe. Zadbaliśmy by jakość i efektywność ekstraktu wykorzystywanych surowców przewyższała inne produkty suplementacyjne na rynku. Awangardowa Witamina C-olway pomaga w produkcji kolagenu, który utrzymuje w dobrej kondycji naczynia krwionośne, kości i skórę. Stosowanie Witaminy C-olway doprowadzi Cię nie tylko do gładszej i pełnej blasku skóry, wspomoże działanie Twojego układu odpornościowego, metabolizmu a zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia poprawi Twoje ogólne samopoczucie. Przywitaj naszą C-olway i zaprzyjaźnij się z nią. To obecnie jedna z najlepszych witamin C na świecie. 100 % naturalna, lewoskrętna, bez wypełniaczy i syntetyzowanego kwasu askorbinowego.

Opakowanie: 100 kapsułek

Cena: 99 zł

_KTO7712_small_1

LINIA KOSMETYCZNA

produkty

Tworząc COLWAY® opieramy się na fundamentach filozofii wellness, czyli pomagamy Ci dążyć do zwiększenia Twojego potencjału przez osiąganie harmonii pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Każdego dnia troszczymy się o Twoje zdrowie i piękno.

Codziennie inwestuj w swoją młodość. Odważ się zatroszczyć o siebie i o swoją skórę. Pozwól by Twoje odbicie w lustrze było fotografią Twojej duszy, a nie Twojego wieku. Każdy zasługuje na to by poznać nasz  prosty przepis. Jego skuteczność jest w Twoich rękach.

Linia Kosmetyczna COLWAY® to seria produktów stworzona, by zadbać o Twoje całe ciało. Kolagen Naturalny jest jej fundamentem, a specjalnie wyselekcjonowane, skuteczne składniki naturalne oraz najnowsze osiągnięcia biochemii, to składowe dobroczynnego działania. Kosmetyki COLWAY® nasycone są substancjami aktywnymi silniej, niż wiele produktów podobnych, a znacznie droższych.

Skóra to największy organ naszego organizmu. Czy zasługuje  ona na specjalne traktowanie? Naszym zdaniem tak. To ochronna warstwa zabezpieczająca całe nasze ciało przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych i przenikaniem groźnych drobnoustrojów. Jej odpowiednia pielęgnacja i odżywianie to inwestycja w Twój zdrowy wygląd na dłużej. Kosmetyki COLWAY® pozwalają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, usuwają szorstkość, a także przyspieszają odbudowę naskórka. Myją, redukują cellulit, regenerują, doskonale komponują się z Kolagenem Naturalnym.

Jak możesz pomóc Twojej skórze? Znajdź chwilę dla siebie i swojej urody. Warto, dwa razy dziennie, codziennie. Z każdym dniem olśnisz innych promienną czystością, Twoje zmarszczki ulegną spłyceniu i przestaną Cię denerwować w lustrze,Twoje ciało zachwyci gładkością oraz zdrowym kolorytem.

nowosc

kolagenowa pielęgnacja ust

Problem wysuszonych ust dokucza współczesnym kobietom i mężczyznom. Suche klimatyzowane powietrze, wiatr, mocne słońce, mróz narażają je na przesuszenie, podrażnienie i pękanie. Dzięki regularnemu stosowaniu Kolagenowej Pielęgnacji Ust Colway Twoje usta szybko staną się piękne i miękkie. Kolagen, w towarzystwie elastyny napinają, nawilżają i regenerują przesuszony naskórek ust. Naturalne oleje, arganowy i jojoba wygładzają i ujędrniają skórę, chroniąc ją jednocześnie przed procesami starzenia. Całości pielęgnacji dopełniają witaminy, których działanie szeroko cenione jest w kosmetyce. Witamina E działa kojąco na naskórek i szybko łagodzi stany zapalne, a witamina C jest wsparciem przy leczeniu infekcji bakteryjnych. Wykorzystaliśmy również oligopeptyd palmitylu, który dociera do głębokich warstw skóry, gdzie przyczynia się do pobudzenia produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego, dzięki czemu powierzchnia skóry staje się jeszcze gładsza i bardziej elastyczna. Pomadka Colway to bogate serum zapewniające kompleksową, całoroczną opiekę Twoim ustom. Ich zadbany wygląd sprawi, że przywitasz świat  piękniejszym uśmiechem!

opakowanie: 3 sztuki   Cena: 47 zł

pomadka

 

KOLAGENOWY SZAMPON DO WŁOSÓW

Słowo „shampo” pochodzi z języka hindi i oznaczało pieniący płyn do mycia włosów pozyskiwany z kokosów. Kolonizatorzy angielscy przenieśli je do wszystkich języków świata, a rodzajów szamponów wytwarza się na świecie obecnie wiele.

Szampon produkcji Veny na zlecenie Colway, najkrócej można scharakteryzować jako łagodny, efektywny i regenerujący. Doskonale nadaje się nawet do włosów suchych i zniszczonych. Niezwykle bogata formuła łączy doskonałe właściwości myjące z intensywnym odżywianiem, nawilżaniem i odbudową włosów. W szamponie użyte zostały wyłącznie delikatne składniki myjące, jakich używa się w tego rodzaju produktach z najwyższej półki asortymentowej. Cały proces wytwórczy odbywa się „na zimno”, co ma ogromne znaczenie dla ewentualnego powstawania związków nie planowanych przez wytwórcę, co niestety ma miejsce dość często podczas masowej produkcji kosmetyków tanich, warzonych „na ciepło”. Wiele zastrzeżeń, jakie dotykają niektóre składniki kosmetyczne traci zupełnie sens, gdy ich emulgacja odbywa się bez podgrzewania.

Zanim zabrniemy w żargon kosmetologiczny, należy powiedzieć po prostu, że rolą dobrego szamponu jest: oczyszczenie włosów i skóry głowy z łoju, złuszczonego naskórka, brudu i pozostałości preparatów kosmetycznych. Bez uczulania, (za pierwszym myciem )i najlepiej jeszcze z efektem kondycjonowania i upiększania włosów oraz pielęgnacji skóry głowy za pierwszym myciem. Bez nadmiernego wysuszania i odłuszczania włosa. Szampon ma być również: dobrze się pieniący, wydajny, nietoksyczny, biodegradowalny, funkcjonalny niezależnie od twardości wody oraz ma pozostawiać miły zapach. To wszystko. Nasz Kolagenowy Szampon taki właśnie jest i wszystko to robi !

Teraz, gdy już to wiecie, to możemy Was uzbroić w wiedzę fachową.W miejsce niemal wszechobecnych w szamponach detergentów SLS lub SLES – czyli mających, mniejsza o to czy zasadnie, czy też nie, kiepską reputację siarczanów sodu – użyto tu, jako czynniki myjące trzech substancji:

Kokamidopropylobetaina – Cocamidopropyl Betaine – organiczny związek chemiczny, jaki zastosowano w szamponie Colway, pozyskiwany jest wyłącznie bezpośrednio z oleju kokosowego (niesyntezowany z udziałem dimetyloaminy) oraz z betainy ekstrahowanej z buraków cukrowych. Podkreślić należy tu istotną różnicę pomiędzy betainą cukrową, a półsyntetyczną, która występuje w szamponach tańszych i wprawdzie rzadko, ale wywołuje reakcje alergiczne. Nieznane są natomiast przypadki uczulania przez kokamidopropylobetainę otrzymywaną z biomasy. Taką formułę tego związku, całkowicie naturalną, stosuje się przede wszystkim w szamponach naturalnych wysokiej jakości. Tak pozyskiwany wyciąg z kokosa posiada specyficzną zdolność zamykania pęcherzyków powietrza w swoich strukturach, czyli naturalnego wytwarzania piany.

Komponent ten atestowany jest przez liczne instytucje badające kosmetyki dla dzieci i niemowląt. To substancja bardzo łagodna dla skóry i błon śluzowych. Stabilizująca i pełniąca rolę modyfikatora reologii. Nawilża skórę i kondycjonuje włosy. Wybór czynnika myjącego roślinnego z kokosa, to spektakularny powrót do natury, do pierwotnego znaczenia indyjskiego słowa „shampo”.

Sarkozyniany – Sodium Lauroyl Sarcosinate – wykorzystywane są dość często w kosmetykach ekskluzywnych. Niech nikogo nie deprymuje nazewnictwo biochemiczne, ani łacińska nazwa, która całkiem niefortunnie … też daje skrót SLS… To jest po prostu kwas laurylowy, pozyskiwany również z oleju kokosowego, połączony z sarkozyną, czyli aminokwasem, który np. buduje białka naszych mięśni.

Arganowy składnik myjący – Sodium arganamphoacetate – to uzupełniający powyższe składnik myjący wytwarzany bezpośrednio z oleju arganowego, co sprawia, że jest niezwykle delikatny dla skóry i włosów. Właściwości oleju arganowego i jego dobroczynny wpływ na włosy są powszechnie znane i nie wymagają reklamowania.

Zabiegamy wszak zawsze o to, aby kosmetyki Colway miały cechy czyniące je ponadstandardowymi. W przypadku Kolagenowego Szamponu do Włosów zapewnia Wam to jego niezwykle bogata formuła, czyli cała plejada:

Składników aktywnych:

KeramimicTM 2.0- Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin – wysoko wyspecjalizowany aktywny składnik kondycjonujący, opracowany z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć proteomiki (nauka o białkach). Jego działanie oparte jest na zasadzie bimimetyki tzn. na naśladowaniu natury. Dzięki temu, że budowa tego składnika jest podobna do budowy protein (keratyny) obecnych we włosach, inteligentnie odbudowuje on najbardziej zniszczone miejsca na ich powierzchni. Udowodniono w badaniach klinicznych, że Keramimic 2.0 selektywnie celuje w najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa (głownie końcówki oraz środek włosa). Dodatkowo ułatwia rozczesywanie włosów na mokro, zapobiega ich plątaniu się i je wygładza. (odrobine więcej o tym komponencie przy Odżywce do Włosów)

AquaxylTM – Xylitylglucoside – jest to kompleks pochodnych glukozy i xylitolu pochodzenia roślinnego o działaniu nawilżającym i regenerującym. Poprawia poziom nawilżenia włosów, chroni ich strukturę oraz przywraca im połysk.

Olej z Meadowfoam – Limnanthes alba – 100% -wy olej, zimno tłoczony z nasion północnoamerykańskiej rośliny, której nazwa tłumaczy się: „łąkowa piana”. Jest jedną z sensacji kosmetologicznych, czego niech dowodzi to, że używany jest nawet jako eliksir pod oczy. Ma unikalnie korzystny skład kwasów tłuszczowych (eikosenowego, erukowego i dekosenowego) oraz dużo witamin A i E. Odbudowuje wewnętrzną strukturę włosów, wygładza ich powierzchnię, dzięki czemu są one bardziej wytrzymałe, wzmocnione i pełne blasku. Intensyfikuje kolor i utrwala jego głębię poprzez zwiększanie przyczepności pigmentów. Stabilny, nie wymagający konserwacji. Doskonale wchłanialny, nawilża skórę oraz wspomaga jej naturalną ochronę wodno-lipidową.

Składniki uzupełniające:

Polimer silikonowy – Amodimethicone – silikony mają dość pejoratywną opinię, jednakże wynika ona głównie ze słabego wyedukowania konsumentek, które po prostu nie wiedzą, że obok silikonów zatykających pory i obciążających włos (to główne zarzuty), kosmetologia dysponuje już także polimerami niekomedogennymi, czyli nie blokującymi kanałów i nie powodującymi powstawania zaskórników. Łatwo zmywalnymi lub wręcz samoutleniającymi się. Amodimethicone to prawdopodobnie polimer o najlepszej obecnie prasie wśród silikonów kosmetycznych. Niech dowodzi tego fakt, że stosowany jest także w bazach kremów do twarzy najlepszych światowych marek. Jest lekki i posiada właściwości chroniące włos tak przed mrozami, jak i upałami, a czynnik myjący, jakim jest w naszym szamponie kokamidopropylobetaina z łatwością usuwa z włosów każdą ilość zbyteczną tego silikonu. Już niewielki dodatek Amodimethicone czyni dużą różnicę jakościową w każdym szamponie. Jest toemolient suchy, który tworzy film na powierzchni skóry i włosów, ograniczając ucieczkę wody. Znakomicie kondycjonuje włosy: poprawia rozczesywanie na sucho i na mokro, zapobiega splątywaniu, wygładza, wykazuje działanie antystatyczne, dzięki czemu zapobiega również elektryzowaniu się i puszeniu włosów. Wpływa na właściwości sensoryczne, nadaje połysk i pozostawia uczucie miękkości na włosach. Utrwala fryzurę.

Gliceryna– jest w tym produkcie składnikiem „zwykłym”, ale potrzebnym, jako sprawdzony humektant. Posiada, jak wiemy, silne właściwości higroskopijne (wiąże wilgoć) i nawilżające.

Kolagen – izolowany w postaci trójhelikalnych molekuł – w rdzennie polskiej biotechnologii, bezpośrednio ze skór rybich, natywny i czynny biologicznie – sprawia, że Kolagenowy Szampon do Włosów serii Colway jest kosmetykiem myjącym unikatowym.

INCI: Aqua,Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Cocoamphoacetate, Bis(C13-15 Alkoxy) PG Amodimethicone, Glycerin, Parfum, Sodium Arganamphoacetate, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Soluble Collagen, Propylene Glycol, Dimethicone PEG-8 Meadowfoamate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-150 Pentaerythityl tetrastearate, PEG- 6 Caprylic/Capric Glycerides, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Geraniol, Limonene, Linalool.

Nie zawiera parabenów. Badany dermatologicznie.

pojemność: 250 ml

cena: 89 zł

szampon_1

odżywka do włosów

Colway oddaje w Wasze ręce kolejny, fantastyczny produkt dedykowany Waszym włosom. Intensywnie regenerująca, odbudowująca i kondycjonująca Odżywka przeznaczona jest do pielęgnacji włosów normalnych, suchych, zniszczonych i farbowanych.

Od wysokiej jakości odżywki oczekujemy, by skutecznie chroniła nasze włosy przed szkodliwymi czynnikami, np. przed substancjami zawartymi w koloryzatorach. Aby zawierała kompleks cennych antyoksydantów, odżywiała włos, nawilżała go, zapewniała gładkość, połysk, miękkość, aby zabezpieczała pigment przed wymywaniem. Aby jej efekt był długotrwały, a włosy po jej użyciu łatwo się rozczesywały. Chcemy także, by zapobiegała potencjalnym uszkodzeniom naskórka głowy i przyczyniała się do wiązania substancji czynnych, także tych, jakie dostarcza nam dobry szampon. By wpływała na uzupełnianie lipidów, służyła odbudowie włosa nie tylko na zewnątrz, ale także w jego wnętrzu i cebulce. Aby odświeżała i zapewniała długotrwały efekt.

Taki Produkt właśnie otrzymujecie. Komponowany był niespiesznie, a pieczołowicie. Ma przebogaty skład, konsultowany z firmą Vena – jego wytwórcą – tylekroć, aż efekt końcowy zadowolił wszystkich. To kosmetyk pielęgnacyjny, oparty niemal w całości o naturalne ekstrakty roślinne. Niezbędne dla zapewnienia mu należytej efektywności składniki pochodzenia chemicznego, np. polimery silikonowe, dodane zostały do składu w ilościach nieporównywalnie mniejszych, niż spotykamy w składach najlepszych odżywek do włosów na świecie. I wybrano najprzyjaźniejsze dla użytkowników spośród dostępnych tego rodzaju substancji.

Składniki aktywne

Olej z nasion brokułów- Brassica Oleracea Italica Seed Oil– jest wiodącym komponentem tej Odżywki.Pozyskiwany przez tłoczenie na zimno z młodych nasion włoskich brokułów, nietłusty, nierafinowany olej w klasie extra virgin, bogaty w witaminę A – posiada unikalną kompozycję kwasów tłuszczowych, wśród których aż 50% stanowi kwas erukowy (Omega-9). Jest idealnym surowcem w komponowaniu produktów, od których oczekujemy szybkiego wchłaniania. Powszechnie akceptowany, jako bioorganiczny, bezpieczny, składnik kosmetyków do pielęgnacji zarówno włosów, jak i skóry. Występujew wielu (to nowość na rynku!) renomowanych płynach, także tych do higieny osobistej, w balsamach, kremach i profesjonalnych produktach do stylizacji. Stanowi naturalną alternatywę dla efektywniejszych, ale nie przez wszystkich aprobowanych silikonów. Zapewnia doskonałą stabilność oksydacyjną. Całkowicie antystatyczny. Znakomicie nawilża skórę i włosy, które też efektywnie odżywia, dając im zarazem gładkość, lustrzany połysk i łatwość rozczesywania.

Masło shea (lub karite) – Butyrospermum Parkii Butter – pozyskiwane z orzeszków drzewa masłowego Vitellaria paradoxa , to jeden z tych nielicznych na świecie tłuszczy, zwany „złotem Afryki”, który ludzie używają bezpośrednio, w postaci naturalnej jako skutecznego kosmetyku i lekarstwa np. na podrażnienia, oparzenia słoneczne, dermatozy czy łuszczycę. To również organiczny, lekki filtr UV ( 2-3). Zachowuje świeżość przez dwa lata bez konserwowania . Osobom, które dobrze tolerują masło shea – tłuszcz ten pomaga zachować zdrową skórę i regenerować włosy bardzo intensywnie, również w ich wnętrzu. Bogactwo witamin A, E i F powoduje, że masło shea silnie regeneruje przesuszone włosy, dodaje im blasku, nawilża, wygładza i uelastycznia. Karite znajduje się w składach dobrych emulsji, kremów ochronnych (także w Balsamie Ultranawilżającym Colway).

Olej Monoi De Thaiti – Gardenia Tahitensis Flower Extract – legendarne piękno archipelagu Polinezji Francuskiej- olej tłoczony z kwiatów Tiare. Komponent kosmetyczny z 100% składników roślinnych, kontrolowany na każdym etapie produkcyjnym. Posiada obszerną literaturę badań dokumentujących oddziaływania tego oleju na skórę głowy. Testy wykazały, że regularne stosowanie tego produktu zapewnia włosom zdrowszy wygląd i zwiększa ich połysk. Olej Monoi wykazuje znakomite właściwości kondycjonujące, antystatyczne i przeciwdziała podrażnieniom. Podobnie, na podstawie badań laboratoryjnych stwierdzono, że produkt ten ma unikalne właściwości nawilżające i zmiękczające, jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę, działa regenerująco na włosy suche i zniszczone, przywraca im połysk. Ekstrakt tahitańskich kwiatów działa przeciwłupieżowo, przyspiesza koloryzację, wzmacnia i wygładza włos, chroni go przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego.

Keratrix TM – ekstrakt z drzewa karob – Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract – Ta substancja aktywna była światowym hitem firmy Provital Group w 2011 roku. Produkt całkowicie naturalny, zawiera około 60% peptydów, 32-38% aminokwasów m.in. takich jak arginina, kwasy glutaminowy i asparaginowy oraz 0,5-3% aminokwasów takich, jak metionina i cystyna. Oligopeptydy i aminokwasy zostały zamknięte w kationowej, trójwymiarowej matrycy, otrzymywanej dzięki technologii wtrysku multikapilarnego. Składniki czynne uwalniają się sekwencyjnie, co zapewnia ich długotrwałe działanie. Trzyskładnikowa matryca łączy się z ujemnie naładowanymi resztami keratyny włosa, tworząc stabilizujący, ochronny i wygładzający film na jego powierzchni. Z kolei biopeptydy penetrują włos aż do warstwy korowej, odbudowując go od wewnątrz. Dzięki takiemu mechanizmowi działania, Keratrix™ wpływa zarówno na wygląd i zachowanie się włosów (połysk, gładkość, łatwość rozczesywania), jak i na ich właściwości mechaniczne (elastyczność, odporność na łamanie). W przeprowadzonych badaniach ex-vivo potwierdzono regenerujące i naprawcze działanie surowca, nawet na włosy silnie zniszczone działaniem nadtlenku wodoru. Aplikacja Keratrix™ spowodowała wygładzenie powierzchni, zamknięcie łusek i wzmocnienie włosa w tym eksperymencie – o ponad 40%. Komponent ten skutecznie naprawia wszelkiego rodzaju uszkodzenia włosów, spowodowane przez zabiegi mechaniczne, termiczne, chemiczne i skutki przebytych chorób. Peptydy i aminokwasy działają synergicznie z kolagenem natywnym. Z całą pewnością zwiększają wytrzymałość włosa i podnoszą jego kondycję.

Keramimic™ 2.0 -Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin- wysoko wyspecjalizowana czwartorzędowa proteina keratynowa, opracowana z wykorzystaniem najwyższych osiągnięć proteomiki (naśladowanie naturalnego składu włosa); aktywny składnik kondycjonujący, inteligentnie i selektywnie odbudowuje najbardziej zniszczone miejsca na powierzchni włosa, odtwarza sekwencję peptydów naturalnie występujących w jego warstwie korowej i rdzeniu. Ułatwia rozczesywanie włosów na mokro, zapobiega ich plątaniu się i wygładza je.

Kolagen – izolowany w postaci trójhelikalnych molekuł – w rdzennie polskiej biotechnologii, bezpośrednio ze skór rybich, natywny i czynny biologicznie, sprawia, że produkt ten jest pomiędzy wieloma kosmetykami pielęgnacyjnymi do włosów – unikatowym.

Witamina E – Tocopheryl Acetate – korzystnie działa na skórę i włosy -hamuje procesy starzenia skóry, kumuluje się we włosach i poprawia ich kondycję, zwłaszcza włosów rozjaśnionych.

Kwas pantotenowy – D-panhtenol – witamina B5 – to naturalny składnik występujący w skórze i włosach, niezbędny do ich prawidłowego formowania się. Przy niedoborach wit. B5 pojawia się szorstkość i łuszczenie skóry, a włosy szybciej siwieją, stają się porowate i matowe. Łatwo penetruje w głąb skóry i paznokci; nadaje włosom blask, uelastycznia je oraz wygładza.

Aquaxyl™ – Xylitylglucoside – całkowicie naturalny kompleks cukrowy, pochodzenia roślinnego, nie wymaga konserwantów. Skutecznie chroni cebulki i silnie nawilża włókna włosa, czyniąc go mocniejszym, pełnym blasku i bardziej elastycznym. Zwiększa wydatnie syntezę kwasu hialuronowego w skórze głowy.

Łagodny quat antystatyczny – Cetrimonium Methosulfate – zmiękczacz włosów, antystatyk, ma właściwości antymikrobowe.

Quaternium 91 – to wielofunkcyjny składnik kosmetyczny nowej generacji, odpowiedzialny za zmiękczanie, ochronę koloru oraz za ułatwianie penetracji skóry i włosa witaminie E. Zastosowanie quatów konserwujących oraz dodatków glikolu kaprylowego i hydantoiny pozwoliło również z Odżywki Colway wyeliminować parabeny.

W przebogatym, jak na odżywkę do włosów składzie INCI konsument znajdzie jeszcze: wodę, naturalny olej kokosowy – Cocos Nucifera Oil, organiczne antystatyki; np. Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, glicerynę i jej estry – Glyceryl Stearate , niesilikonowe polimery kondycjonujące, np. Polyquaternium-7, niewielką, niezbędną ilość silikonów z grupy tych najprzyjaźniejszych włosom – Dimethicone oraz oczywiście emulgatory, emolienty, glikol, ksylitol, kondycjonery, sole amoniowe, kwas mlekowy, aminy, witaminy, humektanty, antyoksydanty, złuszczacze, glukozydy, elastynę, wyciągi z kwiatów malwy, lilii białej i orchidei oraz aromaty.

Skład ten oceniony został przez licznych fachowców, którzy służą sieci Colway konsultacjami, jako bardzo dobry.

Sposób użycia:

Niewielką ilość odżywki wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na 2 -3 minuty następnie dokładnie spłukać wodą.

INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol,Glyceryl Stearate, Brassica Oleracea Italica Seed Oil, Quaternium-91 , Cetrimonium Methosulfate, Butyrospermum Parkii Butter, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Cocos Nucifera Oil, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Collagen, Elastin,Caprylyl Glycol, Lactid Acid, Glycerin, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract,Zea Mays Starch, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-7, Dimethicone, PCA Dimethicone,Butylene Glycol,Decyl Glucoside, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, C10-40 Isoalkylamidopropylethyldimonium Ethosulfate , Dipropylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Cyclopentasiloxane ,Polydimethylsiloxane/Polymethylsilsesquioxane Copolymer ,Cashmere , Malva Sylvestris (Mallow) Extract , Lilium Candidum Bulb Extract , Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract , Cymbidium Grandiflorum (Orchid) Flower Extract, Sodium Polyacrylate,Panthenol, Triethanoloamine, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Gluconolactone , Sodium Benzoate,Parfum, Geraniol, Limonene, Linalool.

Produkt nie zawiera: parabenów, ftalanów, SLS, SLES oraz innych niż kolagen rybi składników pochodzenia zwierzęcego.

Badany dermatologicznie.

pojemność: 250 ml

cena: 99zł

odzywka

KREM NAWILŻAJĄCY NA DZIEŃ

PRZYJEMNOŚĆ. POCZUCIE KOMFORTU. PROMIENNY WYGLĄD.

Spróbuj rozpocząć swój dzień z Krem Nawilżającym na Dzień COLWAY, który zadba o właściwą ochronę Twojej skóry twarzy. Prawidłowy poziom nawilżenia zabezpiecza cerę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Codzienna, prosta przyjemność, jaką jest aplikacja naszego kremu, doda Twojej skórze widocznie młodszego wyglądu i wkrótce zapomnisz o szorstkiej, ściągniętej skórze. Zregenerowany naskórek i wygładzone zmarszczki sprawią, że z radością będziesz spoglądać w lustro każdego dnia. Krem Nawilżający COLWAY jest doskonałą bazą pod makijaż i bazą Twojego dobrego samopoczucia.

Efekty: nawilżenie, wygładzenie, uelastycznienie.

Najlepsze rezultaty w połączeniu z kuracją kolagenową.

Pojemność: 50 ml

Cena: 197 zł

Krem Nawilżający

KREM REGENERUJĄCY NA NOC

ODPOCZYNEK. ODBUDOWA. ODŻYWIENIE.

Czy wiesz, że nocą Twoja skóra najszybciej się regeneruje? Specjalny Krem Regenerujący na Noc COLWAY to nasza broń do walki ze zmarszczkami. Jego bogata receptura pobudza proces odbudowy naskórka, wpływa na jędrność i elastyczność Twojej cery. Nie zapominamy również o zapewnieniu odpowiedniego poziomu nawilżenia Twojej skóry także w czasie nocnego odpoczynku. Wieczorna pielęgnacja Kremem Regenerującym COLWAY opóźnia proces starzenia się skóry, niweluje drobne zmarszczki i spłyca te bardziej głębokie. Kiedy Ty śpisz, nasz krem cały czas pracuje, byś dzięki wyjątkowej porcji starannie dobranych składników, rano obudziła się z niepowtarzalnie gładką i aksamitną skórą.

Efekty: odżywienie, ujędrnienie, wygładzenie.

Najlepsze rezultaty w połączeniu z kuracją kolagenową.

Pojemność: 50 ml

Cena: 197 zł

Krem Regenerujący

ELIKSIR POD OCZY

WYGŁADZENIE. ROZŚWIETLENIE. MŁODOŚĆ SPOJRZENIA.

Czy chcesz przywrócić młodzieńczy kontur oka? Czy Twojemu spojrzeniu brakuje blasku? Pielęgnacja delikatnych i wrażliwych okolic oczu wymaga szczególnej staranności, a stres odkłada swoje piętno najmocniej właśnie w okolicach Twoich oczu. Eliksir pod oczy Colway zapewni Ci delikatne rozświetlenie konturu oka oraz przywróci uwodzicielskie, młode spojrzenie. Składniki naszego kosmetyku zostały tak dobrane, by nie tylko ochraniać okolice oczu przed powstawaniem nowych zmarszczek, ale by wygładzać te już istniejące. Zatrzymanie wilgoci w strukturze skóry pozwala zatrzymać w niej młodość na dłużej. Uśmiechnij się, bo już wkrótce dzięki codziennej pielęgnacji Eliksirem zobaczysz w lustrze wypoczęte i piękniejsze oczy. Twoje oczy.

Efekty: nawilżenie, wygładzenie, rozświetlenie.

Najlepsze rezultaty w połączeniu z kuracją kolagenową.

Pojemność: 15 ml

Cena: 167 zł

Eliksir pod oczy

TONIK BEZALKOHOLOWY

OCZYSZCZENIE. ODŚWIEŻENIE. RÓWNOWAGA.

Jak prawidłowo przygotować skórę do właściwej pielęgnacji? Czy wiesz jak ważny jest odpowiedni poziom pH Twojej skóry? Płaszcz, jakim jest kwaśne pH , jest gwarancją skutecznej obrony przed namnażaniem się drobnoustrojów i pomaga w dążeniu do nieskazitelnego wyglądu. Delikatny, bezalkoholowy Tonik COLWAY został stworzony, by odświeżyć Twoją skórę i zapewnić jej bezpieczny, właściwy poziom pH. Jego formuła pozwala również na usunięcie pozostałości makijażu i preparatów kosmetycznych. Ukoi i złagodzi podrażnienia, na jakie wystawiona jest Twoja skóra każdego dnia. Po zastosowaniu bezalkoholowego Toniku COLWAY Twoja skóra jest odprężona i gotowa do dalszej pielęgnacji, a jego przyjemny zapach nastroi Cię pozytywnie.

 Efekty: oczyszczenie, zdrowy wygląd, kwaśne pH.

Pojemność: 125 ml

Cena: 57 zł

Tonik

KOLAGENOWY ŻEL DO MYCIA

OCZYSZCZENIE. UKOJENIE. ODPRĘŻENIE.

Czy szukasz delikatnego produktu do mycia ciała i twarzy, usuwającego nawet wodoodporny makijaż? O poranku i przed snem oczyść swoją skórę Kolagenowym Żelem do Mycia. Jego skład jest dla nas wyjątkowo ważny, bo przy jego tworzeniu troszczyliśmy się o całą Twoją rodzinę. Na podstawie dobroczynnego działania Kolagenu Naturalnego, przy pomocy ekstraktów roślinnych i substancji chroniących płaszcz wodno-lipidowy Twojego naskórka stworzylismy łagodny, nie zawierający SLS-ów preparat myjący, który możesz zastosować nawet do mycia delikatnej skóry Twoich dzieci. Dzięki Kolagenowemu Żelowi do Mycia urzekniesz wszystkich swoim zdrowym wyglądem i poprawisz kondycje skóry całego ciała.

Efekty: oczyszczenie, wygładzenie, odświeżenie.

Pojemność: 250 ml

Cena:  97 zł

Kolagenowy Żel

PEELING

OCZYSZCZENIE. GŁADKOŚĆ. DOTLENIENIE.

Czy marzysz by skóra Twojej twarzy była wyjątkowo gładka, a jej pielęgnacja bardziej skuteczna? Obumarłe komórki naskórka budują przeszkodę, która utrudnia prawidłowe wchłanianie składników pielęgnacyjnych zawartych w kosmetykach. Pozwól sobie na wyjątkowe pobudzenie Twojej skóry do prawidłowego działania poprzez masaż Peelingiem Kolagenowym COLWAY, który polepsza mikrokrążenie i zmniejsza pory. Specjalnie przywieziony z plaż Polinezji piasek koralowo-magmowy, to Twój egzotyczny przyjaciel, pomagający Ci w drodze do gładkiego i miękkiego naskórka. Dotleniona i zregenerowana skóra to Twój krok do promiennego i młodego wyglądu.

Efekty: oczyszczenie, wygładzenie, przygotowanie.

Pojemność: 100 ml

Cena: 87 zł

Peeling

ZŁOTA MASKA KOLAGENOWA

LUKSUSOWA PIELĘGNACJA. TWOJE WŁASNE SPA.LIFTING BEZ SKALPELA. Czy pozwalasz sobie czasem na luksusową pielęgnację? Teraz możesz w zaciszu domowym skorzystać z naszej Maski Kolagenowej COLWAY, którą skąpano w bogactwie aktywnych substancji. Obok natywnego kolagenu znajdziesz tam złoto koloidalne, całkowicie nietoksyczny i bezpieczny dla organizmu środek spowalniający procesy słabnięcia podporowej siatki kolagenowo-elastynowej. Nie potrzebujesz już nic więcej, by zadbać o siebie i o swoją skórę w wyjątkowy sposób – dzięki regularnemu stosowaniu Maski Kolagenowej COLWAY odzyskasz naturalną świetlistość i promienny wygląd Twojej twarzy. Płyn w którym skąpane są Maski uzupełniają: kwas hialuronowy ułatwiający Twojej skórze zachowanie wody i wchłanianie substancji aktywnych, witamina B₃ zmniejszająca wielkość porów oraz łagodząca podrażnienia, a także witamina E, nazywana „witaminą młodości”, przywracająca napięcie, młodzieńczą witalność i blask. Zatrzymaj Twoją młodość na dłużej. Efekty: odmłodzenie, wygładzenie, nawilżenie. Najlepsze rezultaty w połączeniu z kuracją kolagenową.

Opakowanie: 3 sztuki

Cena: 147 zł

Złota Maska Kolagenowa

SERUM WYSZCZUPLAJĄCE

WYSZCZUPLENIE. UELASTYCZNIENIE. UJĘDRNIENIE. Skąd mam ten cellulit, pytasz? Marzysz o gładkiej skórze nóg i pośladków? Warto codziennie znaleźć chwilę, by popracować nad jędrnością i gładkością Twojego ciała. Nie odkładaj na jutro pielęgnacji naszym Serum Wyszczuplającym o działaniu antycellulitowym. Dzięki niemu Twoja walka z cellulitem staje się łatwiejsza i skuteczna. Szerokie spektrum działania SERUM Wyszczuplającego Colway wspomaga proces lipolizy czyli rozkład tłuszczów w komórkach oraz pobudza mikrokrążenie, aby zwiększyć drenaż tkanek i usunąć nagromadzone w nich toksyny i wodę. Komponenty preparatu walczą z istniejącymi komórkami tłuszczowymi, oraz spowalniają adipogenezę – proces powstawania komórek tłuszczowych oraz lipogenezę czyli proces magazynowania tłuszczu w komórkach. Aromat cappuccino zamknięty w pudełku naszego Serum Wyszczuplającego Colway poprawi Twój nastrój i przywykniesz do niego jak do codziennej filiżanki ulubionej kawy. Efekty: wyszczuplenie, napięcie, ujędrnienie. Najlepsze rezultaty w połączeniu z kuracją kolagenową.

Pojemność: 200 ml

Cena: 127 zł

Serum Wyszczuplające

BALSAM ULTRANAWILŻAJĄCY

NAWILŻENIE. KOMFORT. TROSKA.

Czy Twoja skóra często ulega przesuszeniu? Nasze ciało zasługuje na troskliwą pielęgnację nie tylko od święta – każdego dnia możesz stosować nasz Balsam Ultranawilżający COLWAY. Stworzysz tym samym parasol zabezpieczający warstwę lipidową Twojego naskórka, odpowiedzialną za ochronę skóry przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i przed utratą życiodajnej dla niej wody. W stworzony Balsam włożyliśmy nie tylko ekskluzywne komponenty, ale również naszą pasję i dbałość o odpowiedni komfort Twojej skóry. Znane i sprawdzone składniki pielęgnacyjne uzupełniliśmy o najbardziej innowacyjne odkrycia współczesnej biotechnologii, które skuteczniej i na dłużej nawilżą Twoją skórę. Dlatego nazwaliśmy go ULTRANAWILŻAJĄCYM. Przy regularnym stosowaniu Balsamu COLWAY Twoja skóra stanie się gładsza, miękka, elastyczna i wyraźnie młodsza, po prostu otulona naszą troską o Twoje ciało.

Efekty: nawilżenie, odżywienie, uelastycznienie. Najlepsze rezultaty w połączeniu z kuracją kolagenową.

Pojemność: 300 ml

Cena: 157 zł

Balsam do ciała

Zestaw pielęgnacyjny do twarzy i dekoltu

To komplet doskonałych kosmetyków zapewniających kompleksową ochronę skóry, w połączeniu z Kolagenem Naturalnym, zmniejszają głębokość zmarszczek dużych, napinają małe i zatrzymują proces starzenia się skóry.

W skład zestawu wchodzi pięć produktów:

Kolagen Naturalny – Platinum 50 ml

Krem na dzień –  50 ml

Krem na noc – 50 ml

Peeling -100 ml

Tonik – 125 ml

Cena: 647 zł

Zestaw kosmetyków

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: