Dla każdego, kto che żyć zdrowo, wyglądać młodo i cieszyć się pełnią życia aż do późnej starości

Stoisko

Jesteśmy już po Targach Ślubnych „Ona&On”, które odbywały się w dniach 16 i 17 listopada w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Lublinie. Nasze stoisko odwiedziły przyszłe Pary Młode, ich bliscy oraz wielu Wystawców, za co bardzo serdecznie dziękujemy!

Program targów obejmował nie tylko pokazy kolekcji, występy muzyczne i wystawy fotografów, z każdym rokiem to wydarzenie uatrakcyjnia swoją obecnością coraz więcej firm z branży kosmetycznej i wellness. Jest to bardzo pozytywny trend świadczący o tym, że obok pięknych kreacji i wystawnych przyjęć, chcemy zadbać również o swoje zdrowie i wygląd zewnętrzny, co właśnie jest gwarancją udanej zabawy i dobrego samopoczucia. Współpracując z firmą Colway mamy tą przyjemność i zaszczyt wpisywania się w ten trend. Zaprezentowany przez nas Kolagen Naturalny jest epokowym odkryciem, który w odróżnieniu od tysięcy kosmetyków i preparatów dotyka przyczyn starzenia się skóry, zamiast walczyć ze skutkami.

Podczas targów każdy mógł podejść do nas i przetestować kolagen na własnej skórze, posłuchać o właściwościach tego produktu, zaleceniach i sposobie jego stosowania. Obok czystego, aktywnego biologicznie kolagenu w żelu i w kapsułkach prezentowaliśmy kosmetyki suplementowane kolagenem, które są idealnym uzupełnieniem kuracji przeciwstarzeniowej ale również doskonałym sposobem pielęgnacji skóry młodej, dziecięcej oraz alergicznej.

Stoisko_2

Na naszym stoisku zaoferowaliśmy dodatkowo możliwość nieodpłatnej Komputerowej Diagnostyki Kosmetologicznej polegającej na kompleksowej analizie skóry danej osoby. Badań dokonywała kosmetyczka – Pani Małgorzata Budzyńska, właścicielka Studia Urody mieszczącego się w Świdniku. Pani Małgosia udzielała również porad z zakresu pielęgnacji cery i walki z problemami skóry.  Wszyscy odwiedzający nasze stoisko otrzymali zestaw specjalnych kuponów rabatowych na indywidualne doradztwo, zabiegi kosmetyczne oraz zakupy w sklepie internetowym z kolagenem i kosmetykami naturalnymi: www.bankamydlana.pl – mamy nadzieję, że będzie to doskonała okazja do sprawienia sobie i bliskim wartościowych prezentów z okazji zbliżających się Świąt.

Badanie cery

Z naszych obserwacji wynika, że niestety zdecydowana większość Pań przedkłada makijaż nad pielęgnację cery. Stoiska z kosmetyką kolorową cieszyły się dużo większą popularnością niż stoiska, takie jak nasze, z kosmetykami pielęgnacyjnymi i suplementami. Niektóre Panie nawet za darmo nie chciały poznać stanu swojej skóry lub bały się takiego badania. Dlaczego tak się dzieje? Przecież zdrowa, piękna i zadbana cera spowoduje, że makijaż będzie na niej lepiej wyglądał i przede wszystkim nie będzie on musiał być taki mocny.

Przeprowadzone przez nas ankiety wykazały również, że najważniejszym kosmetykiem pielęgnacyjnym jest krem, preparaty myjące są na drugim miejscu, następnie do demakijażu, a najmniejsze znaczenie nasi ankietowani przykładają do peelingu. 39% badanych Pań nie chodzi w ogóle do kosmetyczki, regularnie robi to tylko 15%. Z ankiet wynika także, że największą rolę przy zakupie kosmetyku odgrywa jego jakość, a dopiero w drugiej kolejności Panie patrzą na cenę. Jest to bardzo ciekawy wynik, ponieważ rozmawiając bezpośrednio z potencjalnym klientem najczęściej, jako jedno z pierwszych, pada pytanie o cenę i nierzadko jest ona jednak decydująca kosztem jakości oraz wydajności. Kolagenu Naturalnego firmy Colway nie znało 82% badanych, co oznacza, że w dużej mierze przyczyniliśmy się do zwiększenia świadomości o naturalnych produktach i ich zastosowaniu, jest to dla nas ogromna satysfakcja i bardzo się z tego cieszymy!

Gablota

Dziękujemy serdecznie wszystkim Paniom, które zdecydowały się na badanie skóry i porozmawiały z nami o tym w jaki sposób pielęgnują swoją cerę i jakie mają z tym problemy. Czekamy również na uwagi czy zaoferowana przez nas forma kuponów, badań i ankiet była ciekawa i pomocna, a może są jakieś sugestie co powinniśmy zaproponować w przyszłości, żeby było jeszcze bardziej atrakcyjne? Bardzo chętnie zapoznamy się z Waszymi opiniami, będą one bardzo przydatne przy układaniu programu na kolejne imprezy 🙂

Nasz zespół:

Zespół

Od lewej: Małgosia, Kinga, Basia, Agata

!!! DZIĘKUJEMY !!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: